با مطالعه راهنمای سایت شما میتوانید براحتی نوبت دلخواه خود را در وبسایت ثبت کنید

بله در صورتی که شما پس از طی کردن روند نوبت دهی کد پیگیری را دریافت کنید می‌توانید از ثبت شدن نوبت خود اطمینان حاصل کنید.

سامانه سلام الو مشاور در قبال فرآیند نوبت هیچگونه هزینه ای دریافت نمی‌کند و اگر بعد از ثبت نوبت به درگاه پرداخت متصل شدید، این درگاه متعلق به مشاور و یا مرکز درمانی مربوطه می‌باشد و سلام الو مشاور هیچ دخل و تصرفی در این هزینه ها ندارد.

شما از طریق قسمت “نوبت‌های من” و از طریق وبسایت میتونید نوبت ثبت شده خودتون رو لغو کنید.

شما از طریق پنل کاربری وبسایت به نوبت‌های ثبت شده خود دسترسی دارد و میتوانید آنها را مدیریت کنید

خیر، این اطلاعات فقط در اختیار خود کاربر قرار میگیرد و در صورت رضایت در اختیار مشاور مربوطه قرار میگیرد

بله، شما می‌توانید برای خانواده یا دوستان خود نیز نوبت ثبت کنید.

شما میتوانید در فرم رزرو نوبت از قسمت کارمند و یا پزشک ، مشاور مربوط خود را انتخاب نمایید

پس از دریافت نوبت و پرداخت هزینه مشاوره، کد پیگیری از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد و پس از دریافت این پیامک شما می‌توانید از ثبت شدن نوبت خود اطمینان حاصل کنید. همچنین در قسمت نوبت های من در بخش پروفایل خود در وبسایت می‌توانید نوبت ثبت شده خود را مشاهده کنید.

نیازی به تماس توسط شما نیست…

پس از ثبت کردن اطلاعات و ثبت نوبت پیامکی حاوی اطلاعات نوبت و کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد و راس ساعت اعلام شده سیستم با شما به صورت اتوماتیک تماس خواهد گرفت.

اگر به هر دلیلی مشاوره شما با روانشناس مربوطه ناتمام باقی بماند و شما نیاز به ارتباط مجدد با ایشان داشته باشید، می‌توانید پس از اتمام تماس و انتخاب گزینه عدم اتمام مشاوره، مجددا با مشاورتان صحبت کرده و مشاوره خود را به اتمام برسانید.

گاهی دریافت یک مشاوره تخصصی و به‌موقع، می‌تواند ضمن ارائه بینش درست در مواجهه با یک مسئله، از صرف هزینه‌های غیرضروری برای آن جلوگیری کند. در بسیاری مواقع، نگرانی درباره‌ی یک عارضه یا بیماری و عدم دسترسی به یک مشاور مطمئن، باعث می‌شود که فرد، ضمن پرداخت حق ویزیت‌های بعضاً سرسام‌آور برای مراجعه حضوری به مشاور ، وارد فرایند دشوار و خسته‌کننده‌ اخذ نوبت شود. فرایندی که گاهی ممکن است تا چند ماه هم به درازا بکشد. اما حالا می‌توانید از طریق رزرو اینترنتی نوبت و پرداخت هزینه مشاوره آنلاین، خیلی ساده به پاسخ این پرسش برسید که پیگیریِ مسئله‌ای که فکرتان را درگیر کرده، چقدر مهم است؟ آیا واقعاً نکته‌ی نگران‌کننده‌ای وجود دارد که پیگیری ماجرا و مراجعه‌ حضوری به روانشناس را ضروری کند؟ مشاوره آنلاین به بهترین شکل به سؤالاتی ازاین‌دست پاسخ می‌دهد.